simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Delete
cs: Smazat

en: On
cs: Zapnuto

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page title
cs: Název stránky

en: Database
cs: databáze

en: Off
cs: Vypnuto

en: User login
cs: Přihlášení

en: Source
cs: Zdroj

en: Changed
cs: Změněno

en: Tabs
cs: Záložky

en: Submissions
cs: Uložené výsledky

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Admin
cs: Administrátor

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Submission ID
cs: ID odeslání

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Submission
cs: Odeslaný formulář

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
