simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Delete
eo: Forigu

en: On
eo: Ŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: User login
eo: Uzanta ensaluto
