simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Delete
gl: Borrar

en: Manager
gl: Xestor

en: On
gl: Activo

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Database
gl: Base de datos

en: Off
gl: Desactivado

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Source
gl: Orixe

en: Changed
gl: Cambiado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Submissions
gl: Envíos

en: Administrator
gl: Administrador

en: Patches
gl: Parches

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Submission ID
gl: ID de envío

en: Submission
gl: Envío

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
