simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Delete
he: מחיקה

en: Manager
he: מנהל

en: On
he: פעיל

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Page title
he: כותרת דף

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Drupal
he: דרופל

en: Off
he: כבוי

en: User login
he: כניסה

en: Source
he: מקור

en: Changed
he: השתנה

en: Tabs
he: לשוניות

en: Submissions
he: טפסי webform שנשלחו

en: Administrator
he: מנהל

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Admin
he: מנהל

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Submission ID
he: מזהה הגשה

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
