simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Delete
kk: Өшіру

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Drupal
kk: Друпал

en: User login
kk: Жүйеге кіру
