simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Delete
km: លុប

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
