simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Manager
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Off
kn: ಜಡ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: Patches
kn: ತೇಪೆ
