simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Delete
mr: मिटवा

en: Manager
mr: व्यवस्थापक

en: On
mr: वर

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Off
mr: बंद

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
