simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Submission ID
my: ရေးသားပေးပို့သည့်အမှတ်စဉ်
