simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Source
ne: स्रोत

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु
