simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Manager
nl: Beheerder

en: On
nl: Aan

en: Projects
nl: Projecten

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Off
nl: Uit

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Source
nl: Bron

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: Collection
nl: Collectie

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Submission ID
nl: ID inzending

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Submission
nl: Inzending

en: Instance
nl: Exemplaar

en: Container ID
nl: Container-ID

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Create submissions
nl: Inzendingen aanmaken

en: Submission status
nl: Verzendstatus
