simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Delete
oc: Suprimir

en: On
oc: Activat

en: Projects
oc: Projèctes

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Off
oc: Desactivat

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Source
oc: Font

en: Changed
oc: Modificat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Instance
oc: Instància
