simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Source
ps: سرچينه

en: Tabs
ps: ټوپونه
