simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: User login
ug: كىرىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Tabs
ug: جەدۋەل
