simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Help
ast: Aida

en: View
ast: Vista

en: Modules
ast: Preseos

en: Created
ast: Fechu

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Failed
ast: Falló

en: Finished
ast: Completáu
