simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Help
cy: Cymorth

en: View
cy: Gweld

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Themes
cy: Themâu

en: Finished
cy: Wedi gorffen

en: Context
cy: Cyd-destun
