simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Versions
nl: Versies

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: message
nl: bericht

en: Failed
nl: Mislukt

en: Themes
nl: Thema's

en: Finished
nl: Voltooid

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: About
nl: Over

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Creator
nl: Maker

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Status code
nl: Statuscode

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Aborted
nl: Afgebroken

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
