simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Help
nn: Hjelp

en: View
nn: Sjå på

en: Modules
nn: Modular

en: Created
nn: Laga

en: Authored on
nn: Skrive

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Finished
nn: Ferdig
