simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Type
vi: Kiểu

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Help
vi: Trợ giúp

en: View
vi: Xem

en: Modules
vi: Mô-đun

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Failed
vi: Thất bại

en: Themes
vi: Sắc thái

en: Finished
vi: Đã hoàn thành

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Downloading
vi: Tải về

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
