simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Help
ar: المساعدة

en: View
ar: عرض

en: Modules
ar: الوحدات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Failed
ar: فشل

en: Themes
ar: الحلل

en: Finished
ar: اكتمل

en: Context
ar: السياق

en: About
ar: حول

en: Display format
ar: صيغة العرض

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية
