simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: View
az: Görünüş

en: Modules
az: Modullar

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Themes
az: Mövzular

en: Context
az: Kontekst

en: About
az: Haqqında

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar
