simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Help
bs: Pomoć

en: View
bs: Pregled

en: Modules
bs: Moduli

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored on
bs: Napisano

en: Themes
bs: Teme

en: Finished
bs: Završeno

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
