simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: View
cs: Zobrazit

en: Modules
cs: Moduly

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: message
cs: zpráva

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Finished
cs: Hotovo

en: Context
cs: Kontext

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: About
cs: Popis

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
