simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: View
el: Προβολή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Context
el: Πλαίσιο

en: About
el: Περί

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες
