simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Help
fil: Tulong

en: View
fil: Tingnan

en: Modules
fil: Mga modulo

en: Created
fil: Inilikha

en: Themes
fil: Mga bastidor ng disenyo

en: Finished
fil: Tapos na
