simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Help
gl: Axuda

en: View
gl: Ver

en: Modules
gl: Módulos

en: Versions
gl: Versións

en: Created
gl: Creado

en: Authored on
gl: Creado en

en: Failed
gl: Fallo

en: Themes
gl: Temas

en: Finished
gl: Finalizado

en: Context
gl: Contexto

en: About
gl: Información

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: Creator
gl: Creador

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
