simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: View
gu: જુઓ

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું

en: About
gu: વિશે
