simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Type
hi: प्रकार

en: Last Updated
hi: आखरी अपडेट

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Help
hi: मदद

en: View
hi: देखें

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: Finished
hi: संपूर्ण

en: Context
hi: संदर्भ

en: About
hi: के बारे में

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स
