simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Type
hu: Típus

en: Last Updated
hu: Utoljára módosítva

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Help
hu: Súgó

en: View
hu: Megtekintés

en: Modules
hu: Modulok

en: Versions
hu: Verziók

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: message
hu: üzenet

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Themes
hu: Sminkek

en: Finished
hu: Kész

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: About
hu: Leírás

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Downloading
hu: Letöltés

en: Status code
hu: Állapotkód

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Aborted
hu: Megszakítva

en: Format: @format
hu: Formátum: @format

en: Distributions
hu: Disztribúciók

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
