simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: View
hy: Դիտել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Finished
hy: Ավարտված է
