simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Type
is: Gerð

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Help
is: Hjálp

en: View
is: Skoða

en: Modules
is: Einingar

en: Versions
is: Útgáfur

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Finished
is: Lokið

en: Context
is: Samhengi

en: About
is: Um

en: Creator
is: Stofnandi
