simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Modules
ka: მოდულები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Themes
ka: თემები

en: Finished
ka: დასრულებულია
