simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: View
kk: Қарау

en: Modules
kk: Модульдер

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Themes
kk: Темалар

en: Finished
kk: Аяқталды

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш
