simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Help
km: ជំនួយ

en: View
km: មើល

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Themes
km: ស្បែក

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: Context
km: បរិបទ

en: About
km: អំពី

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
