simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: View
lv: Skatīt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Themes
lv: Tēmas

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Context
lv: Konteksts

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: About
lv: Par

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes
