simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Help
mg: Fanampiana
