simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: View
mn: Харах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Finished
mn: Дууссан
