simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Help
mr: मदत

en: View
mr: बघा

en: Versions
mr: आवृत्ती

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
