simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Modules
my: Module များ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: About
my: အကြောင်း
