simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: View
ne: दृश्य

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: About
ne: बारेमा

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
