simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Type
oc: Tipe

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: View
oc: Veire

en: Modules
oc: Moduls

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: message
oc: messatge

en: Themes
oc: Tèmas

en: Finished
oc: Fin de l'installacion

en: Context
oc: Contèxte

en: About
oc: A prepaus

en: Display format
oc: Format d'afichatge

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
