simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: View
os: Фенд

en: Modules
os: Модултæ
