simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Help
ro: Ajutor

en: View
ro: Afișează

en: Modules
ro: Module

en: Created
ro: Creat

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Failed
ro: Eșuat

en: Themes
ro: Teme

en: Finished
ro: Finalizat

en: About
ro: Despre

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
