simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Finished
se: Geargan

en: About
se: Birra
