simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Help
si: සහාය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Finished
si: සම්පූර්ණයි
