simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: View
sk: Zobraziť

en: Modules
sk: Moduly

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: message
sk: správa

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Finished
sk: Ukončené

en: Context
sk: Kontext

en: About
sk: Informácie o

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Format: @format
sk: Formát: @format

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
