simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Type
sv: Typ

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Help
sv: Hjälp

en: View
sv: Visa

en: Modules
sv: Moduler

en: Versions
sv: Versioner

en: Created
sv: Skapad

en: Authored on
sv: Författad

en: message
sv: meddelande

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Themes
sv: Teman

en: Finished
sv: Avslutat

en: Context
sv: Sammanhang

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: About
sv: Om

en: Display format
sv: Visningsformat

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Downloading
sv: Laddar ned

en: Status code
sv: Statuskod

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
