simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Modules
th: โมดูล

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: Context
th: บริบท

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง

en: Creator
th: ผู้สร้าง
