simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Type
tr: Tip

en: Last Updated
tr: Son Güncellenme

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Help
tr: Yardım

en: View
tr: Görüntüle

en: Modules
tr: Modüller

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: message
tr: mesaj

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Themes
tr: Temalar

en: Finished
tr: Tamamlandı

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: About
tr: Hakkında

en: Display format
tr: Görüntüleme biçimi

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
