Sinceago (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Year
be: Год

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Seconds
be: Секунды

en: About
be: Аб
